O firmie
Galeria
Produkty
Cennik
Kontakt
Linki
BrowMenu
antałki Browart
   
Browart tytuł  
   
  Browart  
    

Firma BrowArt jest kontynuującą rodzinne tradycje rzemieślnicze pracownią, której korzenie sięgają przedwojennych lat na wschodnich kresach Rzeczypospolitej. Po 1945 roku kowalstwo, bednarstwo, głównie usługi na rzecz rolnictwa, były podstawową formą działalności.
    Od wielu lat podejmujemy próby nawiązywania do tradycji, jest to tym łatwiejsze, że mamy możliwość korzystania z rad i pomocy bardzo doświadczonych rzemieślników.
    Dzisiaj BrowArt wykorzystując umiejętności, doświadczenie i zdolności kilku rzemieślników wykonujących m.in. zanikające zawody kowala, stelmacha, bednarza, snycerza tworzy niepowtarzalne wnętrza pubów, piwiarni, restauracyjek w klimacie tradycji polskiej.
    Głównym akcentem naszych wnętrz są wyroby bednarskie - beczki dębowe i bukowe, kute stalowe pająki świecznikowe, balustrady, szyldy i ich zawiesia. Korzystamy również z doświadczeń inwestorów zagranicznych, którzy zamawiają u nas określone wzory.
    Nasze wizyty w Kopenhadze, w tamtejszych pubach, a głównie w Browarach Carlsberg są wielką inspiracją w pracy.

    Wyroby BrowArt (beczki, szyldy, siedziska beczkowe, nalewaki), są dziś w wielu lokalach we Wrocławiu (Spiż, Lwowska, Celtic i inne), w Świdnicy (Piwnica Świdnicka, Bunkier), w Kłodzku (Pod Żubrem) i wielu innych miejscach. Zdobiły stoiska targowe w Poznaniu.

Beczki  
   
Browart  
kontakt..mapa strony..copyright by 77